#
Ваше имя
#
Ваш е-mail:
#
Ваш отзыв
08.02.2015
Таня
Хочу від щирого серця подякувати за надзвичайний професіалізм адміністратору Юлії, в порівнянні з іншими адмінами щира, привітлива, приємна!!!!ДЯКУЄМО))))
#
02.08.2014
Анна
Доброго дня. Швейцарія - це заклад з надзвичайним колективом. Люди які там працюють попри всі свої професійні якості не загубили людські , дякую за вашу працю та частинку душі. Ваша вокалістка Юлія зробила все щоб мій імпровізований день народження відбувся. Зробивши все можливе і неможливе вона в повністю заповненому залі віднайшла для нас столик за 5 хвилин, створила та підтримувала святкову атмосферу протягом вечора і взагалі стала головною його окрасою. Дякую всім працівникам караоке-клубу «Висоцький» , осоливо Юлії Ткаченко .
#
01.05.2014
Roman
Недавно відвідав ресторан Швейцарія, хороший заклад, приємна атмосфера. Обурило те, що після 21:00 год кухня робить замовлення без гриль-страв і шашлика! Заклад такого рівня повинен передбачати такі нюанси і дотримуватися відповідного рівня! Персонал привітний:)
#
17.11.2013
Олена
була вперше у цьому супер-закладі!!! враження - море! по-перше прекрасна атмосфера, по-друге - персонал супер, особливо бек-вокал Юлія, та звукач Славко - ви профі :-) звук, світло, музика, інтер"єр - я в захваті!!!!!!!!!!!!!!!! тепер я ваш "клієнт" )))))))))))))))) всіляких гараздів і успіхів :-*
#
10.06.2013
Наталія
Готель хороший ,хоча ціни у меню трохи перебільшують бажане,особливо на суші. Ставок має гарний вигляд але платити треба навіть для Обарівців, хоча можна було б зробити безкоштовний вхід для місцевих жителів, а ще для дітей з сусідніх сіл(ставки, карпилівка ,городок і т.д)
#
10.01.2013
Malina
Рекламируете себя, как довольно достойное место, хотелось бы тщательного фильтра посещающих людей, безопасности и наличия хоть какой-то видимости охраны! Более обширного меню гриль, гoрячих блюд и снижения цен суши-меню, но это уже в большей степени как совет)) ибо в больших городах в хороших ресторанах выше намного рангом роллы намного дешевле, да и вообще это уже как фаст-фуд)
#
09.01.2013
Антоніна
Вітання усім відвідувачам сайту караоке-клубу "Висоцький"!!! Орест: На жаль пісні в караоке-машину Evolution Pro, ми не можемо додавати, а тільки засновники компанії, офіс якої знаходиться в Москві.Але в нашому списку є багато українських народних пісень, тож чекаємо на Вас з нетерпінням для виконання саме цього репертуару! Хазяюшка Антоніна
#
17.12.2012
Орест
Доброго дня, раджу додати українських пісень. На жаль, 90% співають російською. Подивившись ваш список, я зрозумів, що це російська збірка і українських пісень там обмаль, не кажучи вже про якісну українську музику. Як ідея, проводьте весори українських пісень. До речі, є багато відомих композиторів та авторів нашого краю-Волині. Я вам гарантую, на таких вечорах контингент буде цікавим. Рівненщина-бандерівський край і тут не місце російській музиці.
#
15.07.2012
Катя
Доброго Вам дня! Незнаю чи має відношення до готелю відпочинок на ставку,але дуже хотілося щоб хтось почув. Я відпочиваю там один день кожного тижня і дуже люблю Ваш ставок від минулого літа.Завжди із задоволенням розповідаю знайомим і друзям про цей відпочинок і ще жоден не пошкодував 25 грн.Єдине про що завжди шкодують що роздягяльня одна і в кінці пляжу.А від себе додам :дивно що поблизу нема хоч маленького магазинчику.Нехай не на самому пляжі,а десь в районі Вашої стоянки.Невже від цього Ви програєте.Я думаю навпаки навіть якщо ціни будуть такими як в місті.Ясно що не сметану з оселедчем там продавати.Але таке як дрова,шампура,сердельки,води(пляшку якої завжди не вистачає) а людей багато і кожному своє.Я розумію що холодне пиво і морозиво вигідно продавпти в два рази дорожче.Але хіба не зручно буде відпочиваючим розраховувати на те що все є на місці і не треба тягти з міста,дому,магазину.Дуже дякую якщо відповісте!!! РЕСПЕКТ ВАМ ЗА ТЕ ЩО ВИ Є!!!
#
23.06.2012
Олександр
Були з друзями в середу, що можу сказати, нарештi в нашому мiстi, з*явився заклад такого рiвня)))) часто буваю в Москвi та Киевi тому дуже полюбився вiдпочинок в караоке, чесно кажучи спочатку був скептично налаштований почувши рекламу, але всi сумнiви вiдпали приiхавши в заклад. Все на НАЙВИЩОМУ рiвнi, велика подяка керiвництву, вiдпочили на 10+ ТАК ТРИМАТИ!!!!!!!!
#
13.06.2012
Лариса
Дуже сподобалось в караоке-клубі. Милі,привітні офіціанти, гарний і стильний інтерєр. А найбільше сподобалась бек-вокалістка Олена. Талант,гарна і привітна дівчина, видно відразу що професіонал!
#
13.06.2012
Анастасия
Непогано, але додайте в репертуар Океан Ельзи.
#
#